Pop Up 4' X 3' prijenosna mreža za nogometni gol za trening set od 2 komada s torbom za nošenje

Brand:E-Jet

0.1/5

80.91

UKLJUČUJE: Dva skočna nogometna gola 4 x 3 FT, izdržljive čelične potporne kolce i kompaktnu torbu za nošenje. 20 sekundi za postavljanje. Brzo i jednostavno postavljanje, možete izgraditi svoje nogometno igralište bilo gdje. Savršen prijenosni set nogometnih golova, pogodan za trening, vježbanje ili zabavne nogometne utakmice s prijateljima u dvorištu, parku ili čak na plaži. Lagani, prenosivi i sklopivi nogometni gol, savršen za spontane nogometne utakmice bilo gdje! Komponente koje se lako otvaraju za brze igre ili vježbe.